Misja firmy

Misja firmy

Zajmujemy się Ubezpieczeniami i Inwestycjami od 2008 roku. Budowanie pozytywnych i długoterminowych relacji z Klientami poprzez profesjonalną, ponadprzeciętną, a przede wszystkim rzetelną i kompleksową obsługę jest naszą pasją i pracą z wyboru, a nie z przypadku.

Firma SECURO specjalizuje się w bezpłatnym doradztwie ubezpieczeniowo-inwestycyjnym połączonym ze sprzedażą i obsługą polis ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Zależy nam na jakości świadczonych przez nas usług, dlatego Agenci SECURO bezpłatnie dokonają analizy potrzeb, przedstawią ofertę i doradzą w wyborze najlepszego produktu ubezpieczeniowego, bądź inwestycyjnego.

Naszym Klientom proponujemy szereg ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych (w kilka minut jesteśmy w stanie porównać ofertę w 26 Towarzystwach Ubezpieczeniowych) oraz ubezpieczenia na życie i inwestycje. Doradzimy w wyborze najkorzystniejszej polisy zarówno co do zakresu ochrony jak i ceny za ubezpieczenie.

Korzystając z świadczonych przez nas usług będziecie Państwo zadowoleni z miłej i fachowej obsługi, a również zaoszczędzicie czas i pieniądze. Za doradztwo i informacje nie pobieramy bowiem żadnych opłat, a nasze biura są otwarte 6 dni w tygodniu w godzinach 9:00-20:00, przez co każda osoba w dogodnym dla siebie czasie może skorzystać z naszych usług.

Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i firmy.

* tabele mają charakter informacyjny.