Prywatna opieka medyczna od 2 zł / dzień

Prywatna opieka medyczna od 2 zł / dzień

Nie masz wystarczająco dużo czasu ani cierpliwości żeby stać w niekończących się kolejkach do lekarza państwowego? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Już od niespełna 2 złotych dziennie możesz mieć zapewnioną wszechstronną opiekę zdrowotną na terenie całego kraju.

Świadczenia medyczne jakie są oferowane w ramach tego ubezpieczenia są bezgotówkowe, wystarczy mieć przy sobie specjalną kartę identyfikującą! Sam sobie wybierasz wariant ubezpieczeniowy, który najbardziej odpowiadałby Twoim oczekiwaniom. Są dostępne warianty indywidualne, a także rodzinne – masz zapewnione wszystko co najlepsze w rozsądnej cenie.

Istnieje wiele zalet takiego ubezpieczenia, jednymi z nich są dostępy do lekarzy specjalistów bez skierowania, specjalistycznych badań oraz najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Ale chyba najważniejszą rzeczą tej oferty ubezpieczeniowej jest dostęp do świadczeń medycznych możliwie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. W razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych będziesz miał szybką i profesjonalnie udzieloną pomoc.

* tabele mają charakter informacyjny.